Portfolio

Wybrane prace z zakresu

Banner, rollup, katalog, ulotka itp.

Wybrane prace z zakresu

Czasopisma i gazety

Galeria

Odświeżyłem makietę i złożyłem kilkadziesiąt numerów kwartalnika Galeria dla wydawnictwa Agora S.A. Galeria to pierwszy na polskim rynku magazyn shoppingowy. Co kwartał prezentuje produkty do urządzania domu: od ciekawych propozycji mebli, przez najnowsze sprzęty, po artykuły dekoracyjne niezbędne do wyposażenia mieszkania. To nowoczesny, atrakcyjny graficznie magazyn, który prezentuje i opisuje produkty, przedstawia ich funkcje, zastosowanie oraz zawiera praktyczne wskazówki dla wszystkich poszukujących pomysłów na upiększenie domu.

Smart

Dla wydawnictwa Agora S.A. złożyłem kilkadziesiąt numerów kwartalnika Smart wraz z projektami okładek i reklam wewnętrznych. Smart to czasopismo shoppingowe będące przeglądem najnowszego sprzętu, smartfonów, komputerów i inncyh gadżetów technicznych. Prezentuje ceny, parametry techniczne oraz funkcje przedstawionych produktów.

Franczyza & Biznes

Dla klienta ARSS sp. z o.o wykonałem lifting całego layoutu, wraz z zaprojektowaniem nowych reklam wewnętrznych. Czasopismo liczy 116 stron. Magazyn poświęcony jest wyłącznie tematyce franczyzy, który poprzez praktyczną wiedzę będzie dostarczał niezbędnych informacji dla tych, którzy chcą rozwijać swój biznes w oparciu o franczyzę, jak również dla tych, którzy chcą kupić licencję franczyzową.

Biuletyn informacyjny Szejk

Dla PGNiG Oddział Zielona Góra wykonałem skład kilku numerów informatora dla pracowników. Publikacja w formacie A4 i składzie trzyłamowym. Mimo amatorskich fotografii reportażowych publikacja zachowuje nowoczesny wygląd i dobrą czytelność.

Świat Przemysłu Farmaceutycznego

Dla którego wykonałem całkowity redesign makiety co sprawiło, że publikacja zyskała wyraźny magazynowy charakter. Świat Przemysłu Farmaceutycznego, to czasopismo branżowe, kierowane do specjalistów ds. utrzymania ruchu, technologów, automatyków, szefów działów produkcji, kontroli i zapewnienia jakości.

Świat Przemysłu Kosmetycznego

W czasopiśmie została odświeżona makieta, tytuły, leady i inicjały na bardziej kontrastujące i dominujące. Z uwagi na niski stopień pisma zostały wymienione fonty na czytelniejsze. Wszystko to sprawiło, że publikacja zyskała wyraźny magazynowy charakter. Magazyn to specjalistyczny kwartalnik branżowy skierowany do producentów przemysłu kosmetycznego oraz dostawców, oferujących produkty i usługi dla branży kosmetycznej.

Czasopismo Fit For Life

Projekt oraz skad DTP numeru zerowego.

Skład czasopisma Avanti

Skład DTP kilku numerów czasopisma Avanti dla wydawnictwa Agora S.A. Avanti to największy w Polsce magazyn shoppingowy, który zapoczątkował nową kategorię w segmencie luksusowych miesięczników dla kobiet. Prezentuje nowe trendy, style, aktualne kolekcje i porady stylistów. Avanti przedstawia, co jest najmodniejsze i radzi, w co się ubrać, aby być na czasie.

Kurier Wolski

Dla Urzędu Dzielnicy Wola m. st. Warszawy wykonałem skład graficzny dwutygodnika informacyjnego. Publikacja w formacie gazetowym o objętości 16 stron. Złożyłem 24 numery plus kilka numerów okolicznościowych tego periodyku.

psd. Photoshop

Dla wydawnictwa Software złożyłem kilka numerów magazynu dla grafików komputerowych w kilku wersjach językowych.

hakin9

Dla wydawnictwa Software złożyłem kilkadziesiąt numerów magazynu hakin9. Czasopismo ukazywało się w siedmiu wersjach językowych.

LOGO

Pracując dla wydawnictwa Agora S.A. pomagałem przy składzie kilku numerów magazynu oraz projektowaniu reklam prasowych. Logo to ilustrowany magazyn przeznaczony dla mężczyzn. Poruszający tematy stylu życia, mody, artykułów spożywczych i kosmetycznych, elektroniki użytkowej oraz sprzętu sportowego.

Kurier Powstańczy

Skład przykładowego numeru specjalnego dla Urzędu Dzielnicy Wola m. st. Warszawy.

Boston

Skład kilku numerów czasopisma Boston IT Security Review.

Ekrany

Projekt zerowy na konkurs czasopisma Ekrany.

Wybrane prace z zakresu

Reklamy prasowe

Zapytaj o wycenę! Napisz na: aeradesign@vp.pl